Czarnieckiego 5 to unikat wśród poznańskich kamienic

Jeśli szukasz inwestycji, która łączy piękno zabytkowego wykończenia, spokój i zieleń za oknem oraz unikalny klimat historycznych dzielnic – Czarnieckiego 5 to miejsce dla Ciebie.

0101

Zabudowę kamieniczną zwykle cechuje duża zwartość i usytuowanie wzdłuż wąskich, uliczek śródmiejskich, a co za tym idzie – niedoświetlenie i miejski gwar za oknem.

0202

Czarnieckiego 5 ma wyjątkową historię. Powstała jako budynek wolnostojący i do dziś zachowała własny, ogrodzony teren. Przez blisko dwadzieścia lat mieściła się tutaj bursa szkolna Fundacji Charytatywnej im. G. Bergera.

0303

Budynek przechodzi obecnie kompleksową rewitalizację, w trakcie której powstaje w nim 23 mieszkania, wśród nich dwa unikatowe, dwu poziomowe apartamenty.

Własny ogród

Wolnostojąca kamienica otoczona jest zielenią. Szumiące jesiony i lipy zapraszają do oddechu od zgiełku miasta, a dostępny wyłącznie dla mieszkańców.

Miejsca parkingowe

Dla każdego lokalu zostało przygotowane komfortowe naziemne miejsce parkingowe, a do największych apartamentów dostępne są aż dwa niezależne miejsca postojowe.

Bliskość miasta

Czarnieckiego to niewielka, boczna uliczka, obsadzona pięknymi, starymi drzewami. Jej niespieszny rytm daje poczucie podmiejskiego spokoju, jednocześnie zapewniając świetne skomunikowana z miastem.

Komórki lokatorskie

Dostępne komórki lokatorskie o powierzchni od 3 do 8m2, pozwolę na wygodne przechowywanie sprzętów, które nie są potrzebne na co dzień.

Kameralna atmosfera

Tylko 23 lokale i trzy oddzielne pieczołowicie odrestaurowane klatki schodowe tworzą kameralny klimat budynku, zapewniający spokój i prywatność mieszkańcom.

2-poziomowe apartamenty

Przestronne 2 poziomowe apartamenty o niepowtarzalnym loftowym klimacie, tworzące unikatowe wnętrza.

Sprawdź listę dostępnych mieszkań w tej inwestycji